‘Bir araya gelmemiz mümkün değil’

Samsunspor Divan Kurulu, Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’la, Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın bir araya gelerek sorunu gidermesini talebinde bulunmuştu. Başkan Uyanık, “Bu ilk olay değil. Benim açımdan bir araya gelmemiz mümkün değil” dedi


‘Bir araya gelmemiz mümkün değil’

DİVAN KURULU ÖNERİ SUNMUŞTU

Samsunspor Divan Kurulu, Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık’ın, şirketteki görevinden ayrılmasından ardından açıklama yapmıştı. Kurul, Başkan Uyanık ile Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’ın bir araya gelerek aradaki sorunları giderip yeni sayfa açmaları yönünde talepte bulunmuştu. Divan Kurulu’nun bağımsız olduğunu söyleyen Başkan İsmail Uyanık, kurulun açıklamasına son noktayı koydu. 

 

‘TAHAMMÜL EDİLEMEZ BİR HALE GELDİ’

Divan Kurulu’nun bağımsız ve kendi şahsi düşüncesi açıkladığını söyleyen Başkan Uyanık, “Bu ilk olay değil. Buna benzer uzun bir süredir yürüyen bir sıkıntı bu. Ondan sonra artık tahammül edilemez bir hale geldi. Bir defalık bir olay değil bu. Dolasıyla divan kurulu haklı olarak kendi eleştirisini bana da söyledi ama bu başka bir olay. Benim açımdan bir araya gelmemiz mümkün değil” şeklinde konuştu.

 

Mustafa ATASEVEN