Evliliğe ilk adımı attılar

Samsun’da İbrahim Bayraktar, evliliğe ilk adımı Kübra Yılmaz ile nişanlanarak attı. Yüzükleri amca Serdar Bayraktar taktı


Evliliğe ilk adımı attılar

 


 

NİŞAN TÖRENİ MÜKEMMEL GEÇTİ

Fikret-Mebrure çiftinin oğulları İbrahim Bayraktar ile Mehmet-Vahide çiftinin kızları Kübra Yılmaz geçtiğimiz günlerde düzenlenen nişan töreni ile evlilik için ilk adımı attı. Derebahçe’de bir sitenin bahçesinde gerçekleştirilen nişan törenine, genç çiftin arkadaşlarının yanı sıra Bayraktar ve Yılmaz ailelerinin yakınları katıldı. Çiftin nişan yüzüklerini ise İbrahim Bayraktar’ın amcası Samsun Yurtiçi Kargo Satış Müdürü Serdar Bayraktar takıp çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

 

MUHTEŞEM EVLENME TEKLİFİ

Genç çiftin evlilik teklifi ise Samsun’un Ayvacık ilçesinde 18 Ağustos’ta yaşanmıştı. İbrahim Bayraktar, Ayvacık gezi teknesinde Kübra Yılmaz’a bir sürpriz yaparak organizasyon yaptı. Tekneyi kalpler ve balonlarla süsleyen Bayraktar, ‘Son nefesime kadar gözlerinin içinde gülmeme izin verir misin? Benimle evlenir misin?’ yazılı pankart açtı. Kübra Yılmaz, sürpriz karşısında şaşkınlık yaşarken, dizleri üzerinde bekleyen Bayraktar’ın evlenme teklifini kabul etti.