‘İmkanım olsa bir tanesini bile göndermem’

Takımda yer alan futbolcuların hepsini çok sevdiğini söyleyen Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “İmkanım olsa bir tane oyuncumu göndermem. Hepsini çok seviyorum ve her biri benim için çok değerli. Önümüzdeki sezon içinde de faydalanabileceğimiz kaliteli oyuncular” dedi


‘İmkanım olsa bir tanesini bile göndermem’

‘HEPSİ ÇOK DEĞERLİ’

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, katıldığı Futbol 55 programında önemli açıklamalar yaptı. Yeni sezon planlamasıyla ilgili merak edilen soruları cevaplayan teknik patron Sağlam, “Bu takımdan imkanım olsa bir tane oyuncumu göndermem. Hepsini çok seviyorum ve her biri benim için çok değerli. Önümüzdeki sezon içinde de faydalanabileceğimiz kaliteli oyuncular” dedi.  

‘SAYISAL OLARAK EKSİĞİZ’

Mevcut kadroları incelendiğinde sayısal olarak eksik olduklarını dile getiren Sağlam, “An itibariyle sakatlığı devam eden Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş ile gençlerimizin dışında toplam 19 oyuncumuz var elimizde. Zaten sezon planlaması yapıldığında sayısal anlamda eksiğiz. Sayısal olarak çok fazla oyuncu ayrılmayacak aramızdan. Yaklaşık 7-8 transfer yapmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.