‘HERKES BİZİ DESTEKLEYECEK’

Yılport Samsunspor’un herkes tarafından sevilen bir takım olacağını söyleyen Başkan Yüksel Yıldırım, “Bu da sportif başarıyla olacak. Biz bu sevgiyi hak edeceğiz. Samsunspor bir deplasmana gittiğinde, Avrupa’da oynadığımız zaman herkes bizi destekleyecek” dedi


‘HERKES BİZİ DESTEKLEYECEK’

‘FARKLI OLMAMIZ GEREKİYOR’

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, hedeflerinde Samsunspor'u herkesin tuttuğu takım haline getirmek olduğunu söyledi. Kulüp olarak bu sevgiyi hak edeceklerine inandıklarını belirten Başkan Yıldırım, “Bu da sportif başarıyla olacak. Biz bu sevgiyi hak edeceğiz. Samsunspor bir deplasmana gittiğinde, Avrupa’da oynadığımız zaman herkes bizi destekleyecek. Diğer kulüplerden farklı olmamız gerekiyor çünkü bunu yapmazsak herkesten bir farkımız kalmaz” dedi.  

‘KALE HARİÇ HER BÖLGEYE OYUNCU ALABİLİRİZ’

Transfer konusunda da bilgi veren Başkan Yıldırım, “Liglerin durmasıyla beraber hemen transfer komitesi olarak çalışmalara başladık. Benimle birlikte yönetimden Mustafa Erkanat, Veysel Bilen, Evren Öztürk, Mustafa Aztopal ve teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam her hafta cuma günü toplantılar yapıyoruz. Her hafta oyuncu isimleri üzerinde çalışıyoruz. Yaklaşık üç yüz olan oyuncu listemizi yüzün altına düşürmeye çalışıyoruz. Kaleci haricinde her bölgeye transfer yapabiliriz” şeklinde konuştu.  

Mustafa ATASEVEN