‘İş birliğine hazırız’

OMÜ ve Yılport Samsunspor’un, Samsun’un iki önemli markası olduğunu söyleyen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, “İnşallah Süper Lig’de de büyük başarıları yaşamak birlikte nasip olur, başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum, her zaman iş birliğine hazırız” dedi


‘İş birliğine hazırız’

‘İKİ TANE MARKA VAR’

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun’un iki önemli markası olduğunu belirterek, bunlardan biri Samsunspor diğeri ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi olduğunu söyledi. Bu markanın gelişmesi demek Samsun’un tanıtılması adına çok önemli bir değer olduğunu vurgulayan Bilgiç, OMÜ’nün, bugün 52 bin öğrencisi ve dünyanın 109 ülkesinden 5 bin 700’e yakın öğrencisiyle çok önemli bir gelişme potansiyelini taşıyan marka olduğuna dikkat çekti. Bilgiç, bu sayede Samsun’un üniversite aracılığıyla dünyanın 109 ülkesiyle doğrudan bağlantı kurulmasının sağlandığını belirtti.

‘ŞEHRE DEĞER KAZANDIRACAK’

Samsunspor’un da Başkan Yıldırım liderliğinde bu anlamda şehre büyük değer kazandıracağını ifade eden Bilgiç, “Başkanımızın başarıya inanmış ve önemsemiş olmasını çok büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Samusunspor’un hem başkanının hem de antrenörünün kendi alanlarında başarılı ve titiz insanlar olmaları Samsunspor’un gelecekteki başarıları için yeterli sebep olduğunu düşünüyorum. İnşallah süper ligde de büyük başarıları yaşamak birlikte nasip olur, başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum, her zaman işbirliğine hazırız” dedi.