‘Bölünmeyelim’

Birlik çağrısında bulanan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Ayrımcılık yapmayalım. Samsunspor için birleşelim. Eskiler yeniler bölünmeyelim. Hep daha iyisini nasıl yaparız bunun için çalışalım” dedi


‘Bölünmeyelim’

‘MENFAATİM İÇİN GELMEDİM’

Yılport Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım'dan beraberlik çağrısı yaptı. Samsunspor için herkesin birlik olması gerektiğini söyleyen Başkan Yıldırım, “Ben geldiğimde kafaları karışıktı. İsmail Uyanık dönemi vardı. Yüksel Yıldırım vardı. Taraftarlar bile bölünmüştü. Ama insanlar sonunda anladılar. Yıldırım Samsunspor'a menfaati için gelmedi. Başarı için geldi. Ben ne için geldim buraya Samsunspor'dan para almaya mı geldim? Diğer başkanların hepsi paralarını aldılar. Hepsi temlik koydu. Bana Hasbi Menteşoğlu'nun dışında alacaklarına temlik koydurmayan bir tane başkan ismi söyleyin” dedi.  

‘KULUBÜ UÇURUMA GETİRDİLER’

Herkesin parasını kurtarmanın peşinde olduğunu ifade eden Başkan Yıldırım, “Samsunspor'u batırdılar. Bir sürü oyuncular getirdiler, koydular temliklerini hepsi faizini basıyor kulübü uçuruma getirdiler.  Buraya bir başkan gelmiş işleri düzeltiyor. Niye tebrik edilmiyor  Niye teknik direktör Ertuğrul Sağlam tebrik edilmiyor. Yücel Uyar ve Mustafa Aztopal'ı linç ettiler. Her tarafta istifa etsinler diye yazılıp çizildi. Ama biz bunları kimler yaptı biliyoruz. Ayrımcılık yapmayalım. Samsunspor için birleşelim. Eskiler yeniler bölünmeyelim. Hep daha iyisini nasıl yaparız bunun için çalışalım. Benim işim bu bütünlüğü sağlamak. Dağılmış bir camiayı bir araya getirdim” diye konuştu.