AK Parti 19 Mayıs'ta 'Fatih Seven' dedi

AK Parti 19 Mayıs 7. olağan kongresi gerçekleştirildi. Önceki dönem İlçe Başkanı Fatih Seven tek aday olarak çıktığı kongrede başkan seçilerek güven tazeledi


AK Parti 19 Mayıs'ta 'Fatih Seven' dedi


 

AK Parti Samsun’da 7. Olağan Kongre süreci tüm hızıyla sürerken bugün gerçekleştirilen Bafra ilçe kongresinde önceki dönem Başkan Av. İbrahim Semiz tek aday olarak çıktığı kongrede yeniden başkan oldu. Şehit Murat Uzun kapalı halı sahada gerçekleşen kongreye AK Parti teşkilatı oldukça yoğun katılım gösterdi. Kongreye Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan, AK Parti Trabzon Milletvekili ve Samsun İl Koordinatörü Adnan Günnar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

KONGREYE ÖZEL SLOGAN

Dün Bafra ve 19 Mayıs ilçe kongreleri tamamlanırken, yarın ise Ayvacık ve Çarşamba İlçe kongrelerini yapılacak. Sosyal medya üzerinden hafta sonu yapılacak kongreleri duyuran İl Başkanı Ersan Aksu, "Milletimizin sevdası AK Parti'mizin 7. Olağan Kongre sürecine hep birlikte İnandığın Yolda Yürü diyerek bu hafta sonu 19 Mayıs, Bafra, Ayvacık ve Çarşamba İlçe kongrelerimiz ile devam ediyoruz" diye konuştu. AK Parti Samsun’da Canik ve Havza kongrelerinden sonra pandemi nedeniyle ara verilen kongreler, Ağustos ayında tekrar başlamıştı. AK Parti Samsun Atakum, İlkadım, Salıpazarı, Terme, Bafra, 19 Mayıs, Canik ve Havza 7. Olağan Kongrelerini tamamlanmış oldu.

 

HABER MERKEZİ