Toplu taşımada sefer saatleri değişti

Samsun'da korona virüs tedbirleri kapsamında otobüs ve tramvay hatlarının sefer saatleri ve güzergahları yeniden düzenlendi.


       

Vaka sayılarının artması üzerine tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da hafta sonu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle otobüs ve tramvay hatlarının sefer saatlerinde değişiklik yapıldı.

 

GÜNCEL TRAMVAY SEFERLER SAATLERİ

Tramvay ve otobüslerde hafta içi seferleri normal seyrinde devam edecek. Hafta sonu ise tramvaylar, cumartesi günleri ilk sefer başlangıç saati 06.15, son sefer başlangıç saati 19.30 saatleri arasında yapılacak. Pazar günleri ise seferler 08.00-19.30 saatleri arasında olacak.

GÜNCEL OTOBÜS SEFER SAATLERİ

Cumartesi günleri otobüs seferlerinin başlangıç saati 07.00, son sefer başlangıç saati ise 19.30 olarak belirlendi. Pazar günü otobüs seferlerinin başlangıç saati 10.00, son sefer başlangıç saati ise 19.30 saatleri arasında olacak.

TEKEL OTOPARKI ÇALIŞMA SAATLERİ

SAMULAŞ sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, korona virüs tedbirleri kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi Tekel Otopark İşletmesinde hafta sonu çalışma saatlerinin cumartesi günleri 07.00-19.30, pazar günleri ise 10.00-19.30 saatleri arasında güncellendiği duyuruldu.