'Her yeni esnaf bu şehrin hayat damarı'

2022 yılı İlkadım ilçesinde faaliyete başlayan işletmeleri birer birer ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, işletme sahiplerine iş yeri ruhsatlarını kendi elleriyle takdim etti. Demirtaş, “Her yeni esnaf, bu şehrin hayatı damarı demektir” dedi


İlkadım’da 2022 yılı itibariyle faaliyete geçen iki yeni işletmeyi ziyaret ederek sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar dileklerini ileten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Taş Dünyası İnşaat Malzemeleri ve Yaşar Makine Sanayi’nin çalışma ruhsatlarını işletme sahiplerine kendi elleriyle takdim etti. Takdim töreninde konuşma yapan Başkan Demirtaş, “İlçemizde faaliyete geçen her yeni işletme, gelişen ve cazibe merkezi haline gelen şehrimize değer katıyor. Artık her sektörde ticari işletmeler ilçemizde var olmakta ve hemşehrilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşıladığını memnuniyetle söyleyebilir bir durumdayız. Biz de 2022 yılında ilçemizde faaliyete geçen işletmelerimizi belediyemiz ruhsat müdürlüğünce hazırlanan işyeri açma ve çalışma ruhsatlarını, bizim vazgeçilmez değerlerimiz olan vatanımızın simgesi olan Türk Bayrağımızı ve Kuran-ı Kerimimizi yeni işletme sahiplerimize takdim ederek, hayırlı olması dileklerimizi ilettik. Esnafımızla sıcak sohbetler gerçekleştirdik. Daha iyi hizmet edebilmek için tüm birimlerimizle birlikte hizmete devam edeceğiz” dedi.

DEMİRTAŞ’TAN TESLİM ALDILAR

Başkan Demirtaş’ın ziyaretinden ve yeni uygulamadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren yeni iş yeri sahipleri, iş yerlerine asılmasında kolaylık sağlaması ve estetik bir görünüme sahip olması için özel çerçeveletilmiş ruhsatlarını Başkan Demirtaş’tan teslim alarak teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ