Tekkeköy’de kütüphanesiz okul kalmayacak

Tekkeköy Belediyesi, ilçede kütüphanesiz okul bırakmamak için çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede ilk olarak Tıbbi Cihazlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki kütüphaneyi ziyaret etti


Tekkeköy’de kütüphanesiz okul kalmayacak

 

Tekkeköy Belediyesi, ilçede kütüphanesiz okul bırakmamak için başlattığı çalışmalarını sürdürüyor. İlçede ilk olarak kütüphanesi tamamlanan okul, Tıbbi Cihazlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yapımı tamamlanan kütüphaneyi ziyaret etti.

‘HER ZAMAN YANLARINDAYIZ’

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemiz sınırları içerisinde kütüphanesiz okul bırakmamak için başlatmış olduğumuz çalışmalarla öğrencileriyle buluşturduğumuz kütüphanelerimizi bugün bir bir gezerek incelemelerde bulunduk. Bu bağlamda ilk olarak Tıbbi Cihazlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde tamamlamış olduğumuz kütüphanemizde öğrencilerimiz ile bir araya gelerek söyleşide bulunduk. Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın yarınlara emin adımlarla ilerlemeleri için her zaman yanlarındayız” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ