23 yaşında canına kıydı

Tekkeköy’de 23 yaşındaki Mustafa C. intihar ederek yaşamına son verdi. Canına kıyan gencin intihar mektubu bıraktığı öğrenildi


23 yaşında canına kıydı

 

Olay, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde meydana geldi. Bunalıma giren Mustafa C.(23) silahlı kendini vurdu. Mustafa C. olay yerinde hayatını kaybetti. İntihar öncesi bıraktığı veda notunu ise sosyal medya sayfasından yayımlayan Mustafa C. okuyanları ağlattı.

DÜNYA PİS İNSANLARLA DOLU…
Veda yazısında, “Dünyanın kötülüklerle dolu pis bir yer olduğunu düşünüyorum. İnsanoğlu neden bu kadar kötü. Dünyada iyi niyetinizi kullanacak pis insanlarla dolu. İnsanların bu merhametsizliğine, kötülüğüne anlam veremiyorum artık düşünmekte istemiyorum. Menfaatleri için insanlara sahte bir hoşgörü sahte bir dostluk kuracak insanlarla dolu dünya. Onca sahtekarın, onca vicdansızın onca ihanetin içinde duramıyorum. Çocukların vurulduğu, kadınların öldürüldüğü, ağaçların yakıldığı sevgilerin harcandığı, umudun tükendiği renksiz yapay bir dünya var dışarıda. Uyuşmadan uyum sağlayamadığım gürültüsünden uyuyamadığım kirli kibirli kaba bir dünya var” ifadelerini kullandı.