‘AK Parti teşkilatları 2023’e hazır’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti büyük hizmet yolculuğunda tüm teşkilatlarımız, yerel yönetimlerimiz ile 2023'e hazır” dedi


‘AK Parti teşkilatları 2023’e hazır’

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, genel merkez yerel yönetim çalışmaları kapsamında il ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Yılmaz, önceki gün Tokat’ta yaptığı ziyaretin ardından dün de Amasya’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 

İSTİŞARE TOPLANTISI

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın faaliyetleri kapsamında AK Parti Tokat İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Milletvekili Yılmaz, AK Parti Amasya İl Başkanı Ekrem Toto’yu ve teşkilatı ziyaret etti. AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil’in de eşlik ettiği ziyaret sonrası Milletvekili Yılmaz, teşkilat üyelerinin de iştirak ettiği geniş katılımlı bir istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

 

BELEDİYEYE ZİYARET

Milletvekili Yılmaz, daha sonra ise Taşova Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Milletvekili Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı, teşkilat üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ten belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Yılmaz, AK Parti’nin büyük bir hizmet yolculuğunda olduğunu ve parti teşkilatlarının, yerel yönetimlerimiz ile 2023’e hazır olduğunu söyledi.

 

HABER MERKEZİ