Hala netlik kazanmadı

Hala netlik kazanmadı

Yılport Samsunspor’da Teknik Direktör İsmet Taşdemir’in sözleşmesinin 1 yıl daha devam etmesine rağmen henüz net bir açıklama yapılmadı. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın yönetim kurulu ile yapacağı toplantının ardından İsmet Taşdemir ile yeni bir görüşme yapacağı ifade edildi

21 Mayıs 2019 - 09:48

TARAFTARIN BASKISI İŞİ ZORLAŞTIRDI

Yılport Samsunspor’da Teknik Direktör İsmet Taşdemir’in sözleşmesinin 1 yıl daha devam etmesine rağmen henüz net bir açıklama yapılmadı. Taraftarların yeni sezona farklı bir isimle başlanması konusunda görüş bildirmesi yönetimin işini oldukça zorlaştırıyor. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın Cumartesi günü İstanbul’da Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ile yaptığı toplantıda ‘devam’ kararı almasından sonra gözler teknik direktör konusunda alınacak karara çevrildi.  

TOPLATIDA GÖRÜŞÜLECEK

Konuyla ilgili olarak Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve yönetim kurulunun yapacağı değerlendirmenin ardından karar vereceği öğrenildi. Öte yandan yapılan tüm olumsuz eleştirilere rağmen sessizliği koruyan teknik direktör İsmet Taşdemir’in ise tüm bu yaşananlara nasıl bir tepki vereceği büyük merak konusu. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın yönetim kurulu ile yapacağı toplantının ardından İsmet Taşdemir ile yeni bir görüşme yapacağı ifade edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
Tahmini rekolte 25 bin ton
Tahmini rekolte 25 bin ton