Havza’da kısıtlama tedbirleri alındı
Reklam
  • Reklam

Havza’da kısıtlama tedbirleri alındı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Daha güzel günlere ulaşabilmek için kısıtlamalara ve tedbirlere harfiyen uymalıyız” dedi

28 Kasım 2020 - 13:03

İçişleri Bakanlığı tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanacak olan sokağa çıkma yasağında vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığında toplanan Havza İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu vatandaşların mağduriyet yaşamaması için bir dizi tedbir aldı. Havza Kaymakamı Metin, “Salgının önüne geçmek için vatandaşlarımızın alınan tedbirlere uymaları önemli. İki günlük sürede halkımızın mağduriyet yaşamaması için Havza İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu olarak bir dizi tedbir alındı. İnşallah maske, mesafe ve diğer kurallara uyarak bu salgından hep birlikte kurtaracağız” dedi.

TEDBİRLERE UYMALIYIZ

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise, “Daha güzel günlere ulaşabilmek için kısıtlamalara ve tedbirlere harfiyen uymalıyız. Alınan her karar bizler için. Kurallara uyalım. Bizler halkımız için aralıksız olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Lütfen kurallara uyarak bizlere yardımcı olun” dedi.

Göksel IRMAK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlk maçında gol attı
İlk maçında gol attı
Tarih tekerrür etti
Tarih tekerrür etti