İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEŞEKKÜR ETTİ
Reklam
  • Reklam

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentte gece-gündüz demeden virüsle mücadele kapsamında öncü hizmet veren sağlık çalışanları için desteklerde bulundu.

09 Nisan 2020 - 10:34

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklama ile kentte gece-gündüz demeden virüsle mücadele kapsamında öncü hizmet veren sağlık çalışanları için desteklerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşekkür edildi.

‘HER TÜRLÜ ZORLUĞUN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ’

İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Hastanelerimizde kovid-19 hastalığıyla mücadele ederken, bu mücadeleyi ailelerini koruma adına evlerinden ayrı olarak sürdürmeye karar veren fedakar sağlık çalışanlarımıza uygun nitelikte kalacak yer sağlanması ve nöbet dışı zamanlarda yemek ihtiyaçlarının giderilmesi için Sağlık İl Müdürlüğü olarak yaptığımı görüşmeler sonucunda Belediye Başkanımız sayın Mustafa Demir, #bizbizeyeteriz diyerek desteğini gösterdi ve sağlık çalışanlarımızın yanında yer aldı. Bu desteğinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü olarak tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ederiz. Bugün birlik günü. İnşallah bu birliktelikle her türlü zorluğun üstesinden geleceğiz” denildi.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıra Erhan Kartal’da
Sıra Erhan Kartal’da
İyi haber
İyi haber