İlçe ilçe hizmetleri inceliyor
Reklam
  • Reklam

İlçe ilçe hizmetleri inceliyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçelere yönelik başlattığı inceleme gezilerine ara vermeden devam ediyor

29 Haziran 2020 - 10:53

Her hafta sonu ilçelere ziyaretlerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bu haftada da incelemelerini Atakum, Tekkeköy, Salıpazarı, Ayvacık ve Terme’de sürdürdü. Önceki gün Atakum ilçesi Alaçam Caddesi'nde yapımı devam eden 3 bin metrelik sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Demir, daha sonra Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile birlikte Selahattin Ereren İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret etti. Burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından Salıpazarı ilçesine geçerek Belediye Başkanı Halil Akgül ve AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ile birlikte önümüzdeki yıl tamamlanması planlanan S Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nu inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bir ay önce Diyarbakır'da kimlik kontrolü yapmak isterken uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Atakan Aslan'ın mezarını ziyaret ederek dua etti. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ile birlikte Kocalar Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 5 bin 500 metrelik sathi kaplama çalışmasını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, dün de Ayvacık ve Terme ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. 

VATANDAŞI DİNLEDİ

Ayvacık ilçesinde Belediye Başkanı Halil Kalaycı ve AK Parti İlçe Başkanı Sertaç Can ile birlikte vatandaşların yıllardır sıkıntısını çektiği yol sorunlarını çözmek için yapılan çalışmaları inceleyerek, ilçelerdeki beklenti ve talepleri dinledi. Altyapı çalışmalarından yapımı devam eden projelere kadar her konuyu yakından takip eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Ayvacık ilçesinde yapımı devam eden Ardıç, Güzelyurt, Gültepe mahallelerimizde 7 bin 100 metrelik sathi kaplama çalışmamızın 5 bin 500 metrelik kısmı, Döngel, Kazancılı, Karşı Döngel Mahallesi için 9 bin metre olarak programımızda bulunan sathi kaplama çalışması öncesi yol genişletme çalışmalarının yüzde 70’lik kısmını tamamladık. Yaptığımız çalışmaların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Mustafa Demir’e ilçe ziyaretlerinde, Başkanvekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal ve Özel Kalem Müdürü Süleyman Demirtaş da eşlik etti.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ailece korona virüsü yendiler!
Ailece korona virüsü yendiler!
Sıcak havalarda su tüketimine dikkat
Sıcak havalarda su tüketimine dikkat