İletişim engel tanımadı

İletişim engel tanımadı

Samsun'un İlkadım ve Atakum ilçelerinde görev yapan okul müdürleri Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulundaki özel öğrencilerin ders ortamına katıldılar.

01 Mart 2019 - 10:19

Samsun Maarif Hareketi Projesi kapsamında Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulunun hazırladığı “Özel Çocuklar İçin İletişim Engel Tanımaz, O Gün Bugün Benim İçin Bir Saatini Ayırır Mısın Projesi"ne İlkadım ve Atakum ilçelerinde görev yapan okul müdürleri de destek verdiler. 
Projeye destek veren okul müdürleri öğrencilerin sınıf ortamındaki yaptıkları çalışmalara katılarak yaşadıkları heyecanlarına ve mutluluklarına ortak oldular. Okul müdürleri sınıflardaki çalışmalara katılmaktan mutluluk duyduklarını, bu güzel proje ile kendileri üzerinde farkındalık oluşturduğunu, onlarla farklı etkinliklerle bir arada olmanın neler yapabildiklerini görmenin kendilerinde "onlar için neler yapabiliriz" düşüncesini oluşturduğunu belirttiler. Okul müdürleri bu çocuklar için ellerinden ne gelirse yapmaya hazır olduklarını belirttiler. 
Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Mustafa Yiğit okuldaki etkinliğe katılan okul müdürlerine teşekkür ederek, amaçlarının eğitimde iş birliği ilkesinden hareketle bir farkındalık oluşturmak olduğunu dile getirdi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hancıoğlu: Kaç ağaç kesildi, kimlere ruhsat verildi?
Hancıoğlu: Kaç ağaç kesildi, kimlere ruhsat verildi?
U17 hazırlanıyor
U17 hazırlanıyor