İletişim öğrencilerinden Ayvacık’ta Foto-Maraton
Reklam
  • Reklam

İletişim öğrencilerinden Ayvacık’ta Foto-Maraton

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri, tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkati çeken ‘Saklı Cennet’ mottolu Samsun’un Ayvacık ilçesinde ‘Foto-Maraton’ başlıklı doğa, kültür ve fotoğraf gezisi gerçekleştirdi

30 Ekim 2019 - 15:21

 

Ayvacık Belediyesi’nin destekleriyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin Çarşamba yerleşkesinde bulunan İletişim Fakültesi öğrencileri ile ilçede Foto-Maraton etkinliği düzenledi. ‘Yeşilin Ellibeş Tonu’ ekinin organizesinde gerçekleştirilen etkinliğe Belediye Başkanı Halil Kalaycı, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Büyükada, İlçe Emniyet Müdürü Faruk Türk, AK Parti İlçe Başkanı Sertaç Can katıldı. Foto-Maraton gezisi kapsamında 50 kişilik öğrenci grubu Ayvacık'ın doğal mekanlarını ve güzelliklerini fotoğrafladı.   

 

 

HEDEF TURİZMDE MERKEZ OLMAK 

Etkinlikte konuşan Halil Kalaycı  ''İlçemizde turizm ile birlikte istihdamı nasıl sağlarızın peşindeyiz. cumhuriyetin ilanı ülkemiz için bir dönüm noktası olmuştu, belki de böyle anlamlı bir günde gelip ilçemizde böyle bir etkinliği gerçekleştirmeniz Ayvacık için de bir dönüm noktası olur diye düşünüyorum. Sizin gibi değerli arkadaşların katkılarıyla bizim belki ilerleyen süreçte üzerine koyacağımız etkinliklerde ilçemizi, ilimizde, ülkemizde belki de tüm dünyada tanıtarak turizm merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.  

 

4-8 KASIM’DA SERGİLENECEK

Etkinlik kapsamında çekilen fotoğraflar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Kampüsü’nde bulunan Yaşam Merkezi’nde 4-8 Kasım tarihleri arasında sergilenecek.  

 

HABER MERKEZI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlam söz verdi
Sağlam söz verdi
 ‘Nurullah Avrupa’da forma giyer’
 ‘Nurullah Avrupa’da forma giyer’