İlk biz bitireceğiz
Reklam
  • Reklam

İlk biz bitireceğiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kavak’ta yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, “Türkiye’de ilk defa kırsal mahallelerde yatay kalkınmayı hedefleyip ve bütün alanın altyapısını bitiren il olacağız” dedi

12 Eylül 2021 - 15:10

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu mesaisini dolu dolu geçiriyor. Yapılan yatırımları yerinde inceleyerek bilgiler alan Başkan Demir, vatandaşlarla da sık sık bir araya gelerek dertlerini dinliyor, onlarla sohbet ediyor. Seçim döneminde Samsun’un tüm mahallelerini gezeceğini ve herkesle kucaklaşacağının sözünü verdiğini de hatırlatarak, bunu yerine getirmek için ilçe ilçe, mahalle mahalle halkla bütünleşiyor.

PROJELER HAZIR

Kavak ilçesi Toptepe-Kapuhayat Mahalleri grup yolunda tamamlanan çalışmaları inceleyen, gönülleri buluşturan yolları ilçelere kazandıran Başkan Mustafa Demir şunları söyledi: “946 mahallemiz var. Seçim kampanyasında dedik ki, bunların tamamının altyapısını, yolunu bitireceğiz. Bir de içme suyu var. Su olmayınca hiçbir şey yapamıyorsunuz. Su probleminin de tamamını bitirmeyi hedefliyoruz. Hepsinin projeleri hazır. Allah’ın izniyle bu işi de halledeceğiz. Türkiye’de ilk defa kırsal mahallelerde yatay kalkınmayı hedefleyip ve bütün alanın altyapısını bitiren il olacağız.”

KAVAK ÇOK DEĞİŞTİ

Kavak’ın 20 yılda çok değiştiğini dile getiren Başkan Demir, “Samimiyet ve hakkaniyetle yatırımlarımıza, projelerimize gece-gündüz ayrımı yapmadan devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Allah rızası için bu işi yapıyoruz. Yaradanın rızası dışında bir hedefle, bir niyetle hiçbir zaman bulunmadık. Cumhurbaşkanımıza ve bu davaya sahip çıkın. Ben 20 senedir aynen böyle çalışıyorum. 3 Kasım seçimlerinde Kavak’ı en iyi bilenlerden birisi benim. O meydanda konuşma yaparken Kavak’ın hangi ruh halinde olduğunu, ne durumda olduğunu en iyi bilenlerdenim. Şimdi bakın Kavak’a. Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri” diye konuştu.

Resul BEŞİKÇİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da Gazapizm ve Gaye Su Akyol rüzgarı
Samsun’da Gazapizm ve Gaye Su Akyol rüzgarı
Öğrenciler tehlike altında
Öğrenciler tehlike altında