İLK DOĞUŞTA AŞK: SAMSUNSPOR

İLK DOĞUŞTA AŞK: SAMSUNSPOR

Atakum’da dünyaya gelen bebeklere ilk hediyelerini ‘Hoş geldin Bebek’ paketleriyle veren Atakum Belediyesi, 14 Şubat itibariyle hediye paketlerine anlamlı bir projeyi dahil etmiş oldu.

15 Şubat 2018 - 09:04

Atakum’da dünyaya gelen bebeklere ilk hediyelerini ‘Hoş geldin Bebek’ paketleriyle veren Atakum Belediyesi, 14 Şubat itibariyle hediye paketlerine anlamlı bir projeyi dahil etmiş oldu. Başkan İshak Taşçı, hediye paketlerine ‘İlk Doğuşta Aşk Samsunspor’ armalı kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısıyla şehirde çok önemli bir ilke de imzasını atmış oldu

İLK HEDİYE KIRMIZI-BEYAZ ARMALI

Atakum Belediyesi tarafından ilçede dünyaya gelen bebekler için hazırlanan ve ailelerin evlerine gerçekleştirilen ziyaretlerle teslim edilen ‘Hoş geldin Bebek’ paketlerine muhteşem bir proje dahil edildi. “Bu şehrin çocukları Samsunsporlu doğar” diyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bu görüşümüzden hareketle, Hoş geldin Bebek paketlerimize, ‘İlk Doğuşta Aşk Samsunspor’ armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısını da ekledik” dedi. Taşçı, hoş geldin bebek uygulamasını, bebeklerin dünyaya Atakumlu olma ayrıcalığıyla gelmiş olmanın farkını ilk günden hissedebilmeleri için başlattıklarını ve yaptıkları değişiklikle artık Samsunsporluluk bilincini de ilk günden hissedeceklerini ifade etti.

BU ŞEHRİN ÇOCUKLARI SAMSUNSPORLU DOĞAR

Samsunspor’un şehrin ortak paydası olduğunu kaydeden Taşçı, “Kırmızı-beyazlı arma ile ilgili en büyük hayallerimden biri de ‘Bu Şehrin Çocukları Samsunsporludur’ sloganının bir söylem olmaktan çıkarak, gerçekleştiğini görmektir. ‘İlk Doğuşta Aşk’ işte bu hayalin önemli aşamalarından biridir. Biz, her sene 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Samsunspo’rumuzla ilgili önemli bir çalışmayı hayata geçiriyoruz. ‘Bu Aşkın Kahramanı Sensin’ projesiyle başlayan, kalpler ve gönüllerdeki sevdayı canlandırma, canlı tutma süreci, ‘İlk Doğuşta Aşk’ çalışmamız ile devam etmektedir. Samsun’da çocuklarımız, hafta sonları gidip izleyebilecekleri takımları tutsunlar. Aşkını yaşadıkları takıma dokunabilsin,  formalarını giyerek idmana gidebilsin, şehrine can veren renklere sevdalı olsunlar istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trendyol’u beklemeyin!
Trendyol’u beklemeyin!
Nerede kapalı bir yol varsa bizler oradayız
Nerede kapalı bir yol varsa bizler oradayız