’İLKADIM’DA ADRESE TESLİM İHALE’
Reklam

'İLKADIM'DA ADRESE TESLİM İHALE'

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi'nin Hilal Kart ihalesini alan firma belli oldu. İlkadım Belediyesi’nin Hilal Kart ihalesini belediyeye yakınlığıyla bilinen bir market zincirinin sahibinin aldığı kaydedildi

06 Aralık 2019 - 11:08 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 14:45

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi’nin hayata geçireceği Hilal Kart uygulamasının ihalesini alan firma belli oldu. Necattin Demirtaş'ın başkan olduğu İlkadım Belediyesi’nde Hilal Kart için ihale yapıldı. İlkadım Belediyesi’nin Hilal Kart ihalesine 4 ayrı firmanın girdiği, 1.4 milyon TL'lik teklif veren bir firmanın ise ihaleyi aldığı öğrenildi. 

 

‘BAŞKANIN HABERİ YOK’ İDDİASI
İlkadım Belediyesi’nin Hilal Kart ihalesi ile ilgili ise ortaya ilginç iddialar atıldı. İhaleye giren bazı firmaların formaliteden teklif sunduğu, ihaleyi alan firmadan başkan Necattin Demirtaş'ın ise haberinin olmadığı öne sürüldü.

 

SEÇİM DİYETİ Mİ? ÖDENİYOR

İlkadım Belediyesi’nde yapılan Hilal Kart ihalesini, 31 Mart seçimlerinde başkan adayı olan Necattin Demirtaş'a destek verdiği ve seçim sonrası ise belediyeye imar inşaat şirketi üzerinden yüklü meblağlarda fatura kestiği gündeme gelen marketler zincirinin alması, adrese teslim ihale olarak nitelendirildi. İlkadım Belediyesi’ne 31 Mart seçimleri sonrası yüklü faturalar kesen ve ismi kentte oldukça tanınan bir market zincirinin Hilal Kart ihalesini de alması seçim diyeti ödeniyor iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Samsun
    8 ay önce
    Evet bu durum fazla yadirganmamasi gerekiyor Necattin Demirtaşın halk beni istiyor aday olacağım sözleri tamamıyla yanlış Necattin bey maddi sıkıntılar çektiği için aday oldu aynı zaman da çok borç paralar aldı Şimdi peşkeş çekiyor göründüğü gibi bir vatandaş değil kendisi tamamiyle iyi rolü oynuyor İhalenin başkan haberi olmaması ne saçma değilmi Necattin Demirtaş kesinlikle bir proje ve piyon dur Başkanlık vasifi olmayan biri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Gelecek biziz’
‘Gelecek biziz’
Tecrübe abidesi
Tecrübe abidesi