İnşaat Fuarı 24 Mart’ta
Reklam

İnşaat Fuarı 24 Mart’ta

Samsun’da TÜYAP tarafından düzenlenecek olan İnşaat Fuarı için geri sayım başladı

14 Ocak 2022 - 11:20

 

Samsun’un Tekkeköy ilçesindeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 6. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı 24-27 Mart tarihlerinde kapılarını açacak.

TEK ÇATI ALTINDA

Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ve iş birlikleri ile hazırlanan Samsun İnşaat Fuarı, 24 – 27 Mart 2022 tarihleri arasında sektör ilgililerini Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi çatısı altında bir araya getirerek, sektörün buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

SEKTÖRÜN ÖNCÜLERİ

İnşaat malzemeleri ve teknolojileri ile iş ve inşaat makinelerine ilişkin ürün ve hizmetlerin, geniş bir yelpazede tek çatı altında sergileneceği Samsun İnşaat Fuarı’nın hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, sektörün öncüleri bu fuarda buluşacak. Fuara katılan firmalar, ürünlerini tanıtıp, iş birliği yapma şansı yakalayacaklar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazara kendini vurdu 
Kazara kendini vurdu 
Açık hava sinema günleri başlıyor
Açık hava sinema günleri başlıyor