İstanbulspor maçına saat ayarı!
Reklam
  • Reklam

İstanbulspor maçına saat ayarı!

Yılport Samsunspor yönetimi, Eyüpspor maçında olduğu gibi 20 Aralık’ta oynayacağı İstanbulspor karşılaşmasının saatini değişmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na müracaat edecek

25 Kasım 2021 - 10:35

İstanbul-Samsun uçak seferi saatlerinin kış tarifesi nedeniyle değişmesi Samsunspor’u da etkiledi. Geçtiğimiz haftalarda Menemenspor maçı için İzmir’e giden kırmızı-beyazlı kafile uygun saatte uçak bulamaması nedeniyle maçtan sonra da İzmir’de konaklamak zorunda kalmıştı. Pazartesi günü oynanan Eyüpspor maçında da aynı durum ortaya çıkınca, yönetim TFF’ye müracaat ederek maç saatinde değişiklik talebinde bulunmuş, uygun görünen bu istek sonucu maç bir saat öncesine alınmış, maçın sona ermesinin ardından havaalanına giden kırmızı-beyazlı kafile konaklama yapmadan Samsun’a dönmüştü.

MAÇ GÜNDÜZ OYNANSIN TALEBİ

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan maç tarihleri ve saatleri benzer bir durumu bir kez daha ortaya koydu. 20 Aralık’ta oynanacak İstanbulspor maçı sonrası uçak bulunamaması nedeniyle kafile fazladan yine bir gece daha İstanbul’da konaklama yapacaktı. İstanbulspor kulüp yönetimi Yılport Samsunspor’un bu isteğine olumlu bakması üzerine yönetim konuyu bir dilekçe ile TFF’ye taşıyacak. Yayıncı kuruluşun da görüşünün alınmasıyla maçın aynı gün gündüz saatlerinde oynanması bekleniyor.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Asgari ücret net 4 bin liranın üstünde olacak’
‘Asgari ücret net 4 bin liranın üstünde olacak’
Atakum’da bu kış kediler üşümeyecek 
Atakum’da bu kış kediler üşümeyecek