İstiklalspor sahaya indi

İstiklalspor sahaya indi

Atakum’da kurulan İstiklalspor futbol okulunda çalışmalar devam ediyor. Şu anda 47 sporcunun eğitim aldığını söyleyen Kulüp Başkanı Atilla Uzun, sayının bir buçuk ay sonra 100’ün üzerine çıkmasını beklediklerini söyledi

03 Temmuz 2019 - 11:24 - Güncelleme: 03 Temmuz 2019 - 11:27

47 SPORCU EĞİTİM ALIYOR

Yeni kurulan İstiklalspor’un futbol okulu yoğun bir tempoda devam ediyor. Antrenör Oğuzhan Yalçınkaya nezaretinde şu anda 47 sporcu futbol eğitimi alıyor. Kulübün Atakum’da bulanan kendi tesislerinde yapılan çalışmalarda minik futbolcular hem eğleniyor hem de futbolu öğreniyor. Yeni kurulmalarına rağmen bölgede büyük ilgi gördüklerini söyleyen Kulüp Başkanı Atilla Uzun, futbol okulunda sayının her geçen gün arttığını söyledi.

 

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Sporcu velilerinin kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı memnun olduklarını söyleyen Başkan Uzun, “Sporcu sayımız her geçen gün artıyor. Bir, bir buçuk ay sonra spor okulumuzda sayının 100’ün üzerine çıkacağını düşünüyoruz. Kayıtlarımız devam ediyor. Bölgemizde çocuğunun spor yapmasını isteyen herkese kapımız açık. Tek amacımız çocuklarımızın tatillerini verimli geçirmeleri ve yetenekli olanları ise Türk futboluna kazandırmak” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tereddütüm olsa  kimseyi dinlemezdim
Tereddütüm olsa kimseyi dinlemezdim
Huzur hakları Mehmetçiğe
Huzur hakları Mehmetçiğe