İsviçre’den geldi, Samsun’da obezite ameliyatı oldu
Reklam
  • Reklam

İsviçre'den geldi, Samsun'da obezite ameliyatı oldu

İsviçre'de yaşayan Arnavut asıllı bir kişi, Samsun'da obezite ameliyatı oldu

24 Haziran 2019 - 14:20 - Güncelleme: 25 Haziran 2019 - 16:06

Medicana Samsun Hastanesinden yapılan açıklamaya göre, İsviçre'de yaşayan Arnavut asıllı Afrim Imeraj, obezite ameliyatı olmak üzere Medicana International Samsun Hastanesini tercih etti.

Hastanede obezite ameliyatı olan Imeraj, sağlığına kavuşarak taburcu edildi.
‘ÇOK MEMNUNUM’

Uzun yıllardır kilo vermek için çok çaba sarf ettiğini anlatan Imeraj, "Bu çabalarım sonucunda kilo da verdim ama sonra kiloları geri aldım. Yaptığım araştırmalar sonucunda Dr. Öğretim Üyesi Kerim Güzel hocamıza ulaştım. Daha önce Kerim hocamıza obezite ameliyatı olmuş sanatçı Big Mama ile görüşmemde doğru karar verdiğimi anladım. Ameliyat olduğum için çok mutluyum. Hastaneye adım attığım andan taburcu olduğum ana kadar tüm süreçlerden çok memnunum. Kerim Güzel ile tüm hastane personeline teşekkür ederim." ifadelerini kullandı. Güzel de Afrim Imeraj'ın sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirtti. 

‘YAŞAM KALİTESİ ARTIYOR’

Gerek yurt içi gerekse yurt dışından gelen hastaları değerlendirip ameliyatlarını gerçekleştirdiklerini aktaran Güzel, şunları kaydetti: "Tek bir yöntem değil, hastaya uygun şekillenen ameliyat kararı veriyoruz. Bariyatrik veya metabolik cerrahi, artık laparoskopik yöntem olarak tanımlanan ve halk arasında kapalı yöntem olarak bilinen şekilde gerçekleştirilebilmekte. Bu sayede hastaların hastanede kalış süreleri ve iyileşme süreleri daha kısa olmakta ve normal yaşama dönüş bu sayede daha çabuk gerçekleşmektedir. Hastaların çoğu kısa zamanda hem kilolarından hem de eğer varsa şeker ilaçlarından kurtulmaktadır. Buna bağlı olarak kişilerin yaşam kalitesi artmaktadır." 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAMDOB’tan açık hava konseri 
SAMDOB’tan açık hava konseri 
Huzurlu tatilin adresi Samsun Karavan Parkı
Huzurlu tatilin adresi Samsun Karavan Parkı