İYİ Parti Bafra’da sorunları dinliyor
Reklam
  • Reklam

İYİ Parti Bafra’da sorunları dinliyor

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanlığı, ilçenin yüksek kesimlerinde yer alan mahallelerde vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Partililer, sorunları yerinde dinleyerek not alıyor

04 Kasım 2020 - 14:30


 

İYİ Parti Bafra ilçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, başlattıkları mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.  Başkan Yılmaz dün beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Recep Mutlu ve Yönetim Kurulu üyeleriyle, ilçenin yüksek kesimlerinde yer alan Başkaya Merkez, Uluavlu ve İğdir mahallelerini ziyaret etti.

 

‘SORUNLAR GENEL MERKEZE İLETİLİYOR’

Açıklama yapan Başkan Yılmaz, “Buradaki amacımız vatandaşlarımızın bizden sıkıntılarını, sorunlarını ve isteklerini hem yerinde dinlemiş oluyoruz hem de onlarla yüz yüzü sohbet ediyoruz. İYİ Parti olarak ‘Millet Bizi Çağırıyor’ bizde bu isteğe karşılıksız kalamazdık kalmadık, onları ayaklarına giderek ziyaretlerimizi gerçekleştirirken isteklerini de not alıp hem idarecilere hem de genel merkezimize iletiyoruz. Gittiğimiz her mahallede bizleri bağırlarına basan, sıcak ilgi ve alaka gösteren mahalle sakinlerine İYİ Parti Bafra İlçe Başkanlığı olarak teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Ebubekir YILMAZ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğünden: 268 KİŞİLİK PERSONEL ALIM İLANI
BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel...
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK...