İYİ Parti’den zam tepkisi

İYİ Parti’den zam tepkisi

Yeni yıl öncesinde yapılan elektrik zammına tepki gösteren İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, “Gece 12'yi bile bekleyemediler. Cumhuriyet tarihinin en büyük elektrik zammı” dedi

02 Ocak 2022 - 14:42

Yeni yıl öncesinde yapılan elektrik zammına tepki gösteren İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, "Daha yeni yıla Bismillah demeden elektriğe yüzde 130’a varan zam yaptınız. Hane halkını, esnafı, sanayiciyi, çiftçiyi canından bezdirecek bu zamlar kötü yönetimin bir sonucudur" dedi. "Artık yolun sonu göründü" diyen Usta, yeni yılda erken seçim çağrısında bulundu.

‘KÖTÜ YÖNETİM SONUCU’

Usta, “Daha yeni yıla Bismillah demeden elektriğe yüzde 130'a varan zam yaptınız. Hane halkını, esnafı, sanayiciyi, çiftçiyi canından bezdirecek bu zamlar kötü yönetimin bir sonucudur” diye konuştu.

Erhan Usta, saat 24:00 öncesi ve sonrası elektrik fiyatlarındaki değişimin grafiğini de paylaştı.

ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

Yeni yıl mesajı da paylaşan Erhan Usta, “Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabinesinin ciddi hatalar yaptığı ve bedelini milletimizin ödediği bir yılı geride bıraktık. Artık yolun sonu göründü… Yeni yılın, erken yapılacak bir seçimle, milletimize huzur ve refah getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MUHTEŞEM
MUHTEŞEM
19 Mayıs’ı anlayarak kutlamalıyız
19 Mayıs’ı anlayarak kutlamalıyız