Kaderine mi terk edildi?
Reklam
  • Reklam

Kaderine mi terk edildi?

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın şubat ayında ziyaret ettiği ve değerlendirileceğini söylediği Vezirköprü Devlet Hastanesi eski binasının durumunun içler acısı hali sürüyor

25 Eylül 2021 - 16:01

Samsun’da Vezirköprü ilçe Devlet Hastanesi yeni binasına taşındıktan sonra eski binanın ne yapılacağı belirsizliğini koruyor. Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, şubat ayında Vezirköprü ilçesinde yaptığı ziyarette eski binada incelemelerde bulunmuş ve ilçe protokolü ile yaptığı toplantıda istişare yapmıştı. Toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “Devlet hastanesinin önceki binasının ne olacağı ile ilgili çalışma yapıyoruz. Yerini gördük ve üzerinde biraz fikir alışverişi yaptıktan sonra nasıl değerlendirileceğini, Vezirköprü halkının lehine nasıl bir hizmette sunulabilir diye bir çalışma yapacağız. Sonrasında nasıl kullanacağını açıklayacağız” demişti. Şubat ayından bugüne yeni bir açıklama yapılmazken, vatandaşlar binanın hangi amaçla kullanılacağını merak ediyor.

 

VATANDAŞLAR ÇALIŞMA İSTİYOR

vezirkopruozlem.net’in haberine göre; hastanenin yeni binaya taşınmasının ardından sessizliğe bürünen eski bina adeta çürümeye terk edilmiş durumda. Bina duvarlarında çatlaklar ve sıva döküntüleri meydana gelirken, bahçesinde bulunan banklar ise kırılmış vaziyette. Vatandaşlar, ilgisizlikten gün geçtikçe zarar görmeye devam eden eski binanın biran önce değerlendirilmesi gerektiğini ifade ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadınlar 4 kat daha yatkın
Kadınlar 4 kat daha yatkın
Safra kesesini dikkate alın
Safra kesesini dikkate alın