‘Kampa kadar takımın yüzde 80’i oluşmalı’

‘Kampa kadar takımın yüzde 80’i oluşmalı’

10 Haziran 2022 - 10:23

‘BAŞKANIMIZ BÜYÜK MÜCADELE VERİYOR’

Samsunspor’un emanet edildiği teknik direktör Bayram Bektaş açıklamalarda bulundu. Bektaş, “Şu an kadro oluşumunu sağlamaya çalışıyoruz. İlk kamp dönemine kadar yüzde 80 takımı oluşturursak, gelecek sezona hazır olmamız avantajlı olacak. Birkaç eksik bölgeye ikinci kamp döneminde karar verebiliriz ama mutlaka ilk kamp dönemine kadar yüzde 80 takımı oluşturmamız lazım. İyi kadro kurmak için başkanımız Yüksel Yıldırım büyük mücadele veriyor” şeklinde konuştu.

‘ZORLU TAKIMLARDA GÖREV YAPTIM’

Bektaş, “Hangi bölgeye kimi alacağız, isim vermek istemiyorum. Çünkü hemen başka kulüpler bu oyuncuya fazla rakam veriyor ve oyuncuyu kaçırıyoruz. Şehrin ve camianın beklentisinin farkındayım. Buradan çok daha zorlu takımlarda görev yaptım. İstediğim futbol kurgusunu oluşturdum. Burada bunu daha üst seviyeye çıkartarak savaşan ve mücadele eden bir takım haline dönüştürerek inşallah özlediğimiz Süper Lig'e yükseliriz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • KERİM
    2 hafta önce
    HOCAM BİZİM ESKİ KUBİLAYI AL SERBEST OYNAT..DURAN TOPLARI KULLANMASI BİLE YETER..AMA SERBEST OYNARSA ÇOK FAYDALI OLUR BELKİ SEN ANLARSIN BU UŞAĞI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mezbaha yok diye eti pahalı yiyoruz
Mezbaha yok diye eti pahalı yiyoruz
Atakum Belediyesi’nden doğa şenliği
Atakum Belediyesi’nden doğa şenliği