KAMPANYA BAŞLADI
Reklam
  • Reklam

KAMPANYA BAŞLADI

02 Nisan 2020 - 10:55

Yılport Samsunspor, valilik ve kaymakamlıklar koordinasyonunda oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek olmak amacıyla kampanya başlattı. Başlatılan kampanyada hedef 10 bin erzak paketini 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmak

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILACAK

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’ın önderliğinde, Yılport Samsunspor, valilik ve kaymakamlıklar koordinasyonunda oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek olmak amacıyla dün kampanya başladı. Konu hakkında bilgi veren Başkan Yüksel Yıldırım, “Haydi Samsun, 10 bin adet erzak paketini 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza birlikte ulaştıralım. ‘Cesur Yürek ile Tek Yürek’ olup ‘El Ele Gönül Gönüle’ vererek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Samsunspor olarak başlattığımız kampanyaya herkesin destek vermesini ve içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerin yaralarını birlikte saralım istiyoruz. Kampanya boyunca toplanan tüm Ramazan erzakı destekleri, Valilikler ve Kaymakamlıklar bünyesinde genelge ile oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarının koordinesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iletilecektir” dedi.

‘YARALARI BİRLİKTE SARALIM’

Başkan Yıldırım, “Sevgili Arkadaşlar, yapacağımız her bir Ramazan Erzak yardım paketi 100 TL lik ve içi dolu dolu bir paket olacaktır. Bir ay boyu ailelere destek amaçlı yeteceğini umuyoruz. Allah kabul etsin yardımlarımızı ve teşekkürler. Kampanya boyunca toplanan tüm Ramazan Erzakı Destekleri Valilik ve Kaymakamlıklar bünyesinde genelge ile oluşturulan Vefa Gruplarının koordinesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza iletilecektir. Haydi Samsun. 10 bin adet Erzak Paketi’ni 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza birlikte ulaştıralım. Samsunspor olarak başlattığımız bu kampanyaya katıl, içinde bulunduğumuz bu zorlu günlerin yaralarını birlikte saralım” diye konuştu.

Kampanyaya katılmak isteyenler için paylaşın banka hesap numarası:

HESAP ADI: SAMSUNSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

ZİRAAT BANKASI

SAMSUN ŞUBESİ - 222

TR07 0001 0002 2262 3273 3450 01

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tasarruf insanlık duruşudur
Tasarruf insanlık duruşudur
Evinde ölü bulundu
Evinde ölü bulundu