Kanola tarlasında piyano keyfi
Reklam

Kanola tarlasında piyano keyfi

Samsun'da yaşayan doğa tutkunu müzik öğretmeni Cemil Ceylan, güzelliğiyle baş döndüren sarıçiçeklerin arasında piyano çalmanın keyfini çıkardı

04 Mayıs 2020 - 15:16

Yakakent 100. Yıl Ortaokulu’nda müzik öğretmeni olan 41 yaşındaki Ceylan, doğa ve müzik tutkusuyla dikkati çekiyor. Yakakent ilçesinde küçük kulübesindeki doğayla iç içe hayatını zaman zaman sosyal medyadan paylaşan Cemil öğretmen, korona virüs tedbirlerinin sürdüğü bu günlerde de şehir hayatından uzak olmanın avantajlarını yaşıyor. Müzik aletlerini de doğaya taşıyan Ceylan, bu kez Bafra ilçesinde ilkbaharın gelişiyle sarıya boyanan kanola tarlasının kenarında piyano çaldı. Sarı çiçeklerin arasında Ceylan'ın dokunuşları ile piyano tuşlarından yükselen melodiler, doğanın kusursuz görüntüsüne karıştı.

DOĞANIN FARKLI YERLERİNDE MÜZİK YAPIYORUM

Ceylan, yaptığı açıklamada, kanola çiçeklerinin açtığını öğrendikten sonra Bafra ilçesine geldiğini söyledi. Doğanın içinde piyano çalmanın ayrı bir keyif olduğunu ifade eden Ceylan, "İçinde bulunduğumuz bu sıkıntılı durumdan biraz daha kendimizi doğaya atarak rahatlamaya, stres atmaya çalışıyoruz. Ben sürekli doğanın farklı yerlerinde müzik yapıyorum. Bugün de burası nasip oldu" dedi. Korona virüs nedeniyle uzak kaldığı öğrencilerini özlediğini anlatan Cemil öğretmen, korona virüsle ilgili kişisel olarak alması gereken tedbirlere dikkat ettiğini, bu süreç geçene kadar herkesin kurallara uyması gerektiğini sözlerine ekledi. 

 

AA

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAL’da 4 takım olacak
BAL’da 4 takım olacak
TFF 3. LİG’DE MÜCADELE EDECEK OLAN ÇARŞAMBASPOR’DAN MESAJ VAR…
TFF 3. LİG’DE MÜCADELE EDECEK OLAN ÇARŞAMBASPOR’DAN MESAJ...