KARADENİZBİRLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN GAYRİMENKUL SATIŞ...
Reklam

KARADENİZBİRLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

06 Aralık 2021 - 13:28

KARADENİZBİRLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN
GAYRİMENKUL SATIŞ İLANI

Mülkiyeti S.S. Karadeniz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’ne (KARADENİZBİRLİK) ait Kırşehir İli, Çiçekdağı İlçesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Harmanyeri mevkii, pafta no: 17J2A, ada no: 1156, parsel no: 5’de bulunan 189,00 m²  yüzölçümlü arsa, pafta no: 17J2A, ada no: 1156, parsel no: 4’de bulunan 449,00 m²  yüzölçümlü arsa, pafta no: 30, ada no:113, parsel no: 51’de bulunan 27.878,00 m²  yüzölçümlü arsa ve arsa üzerindeki hizmet binası ve lojmanı ile kantar tesisi ve binası  “Kapalı Zarf” ile teklif alma ve gerektiğinde “Açık Artırma Usulü” ihale yapılarak satılacaktır.

Satışa çıkarılan yerin ihalesi 08.12.2021 Çarşamba günü saat 11:30’da S.S. 995  Sayılı Kırşehir Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Müdürlüğü’nün Ahi Evran Mahallesi, Şehit Polis Köksal  Demirci  Caddesi  Selçuk Apartmanı No: 5/A KIRŞEHİR adresinde yapılacaktır.

Bu işe ait geçici teminat 270.000,00 TL olup, ihale saatinden önce Kooperatife ait banka hesabına yatırılacaktır.

Ahi Evran Mahallesi, Şehit Polis Köksal  Demirci  Caddesi  Selçuk Apartmanı No:5/A KIRŞEHİR adresinde bulunan S.S. 995 Sayılı Kırşehir Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifinden  temin edilecek şartname ile birlikte hazırlanacak teklif mektubu ihale saatinden önce (saat 11:00’e kadar) Kooperatif Müdürlüğü’ne  teslim edilecektir.

Gayrimenkul, hakkında verilen bilgiler ve her türlü ilan, taahhüt niteliğinde olmayıp, genel bilgi niteliğindedir. Teklif verenlerin satışa sunulan gayrımenkulü, önceden görmüş ve her türlü durumu ile kısıtlayıcı tüm hükümlerini (konumu, alt yapı durumu, imar durumu, yapı kalitesi vb.) incelemiş olduğu kabul edilir.
Satışa sunulan Gayrimenkullerin satış işlemi, 3065 Sayılı Kanunun 17. maddesinin  (4-r)  bendi uyarınca KDV’den istisnadır.

Karadenizbirlik ve S.S. 995 Sayılı Kırşehir Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi  Kamu İhale Kanunlarına tabi değildir. İhaleyi yapıp yapmamakta, iptal etmekte veya dilediğine vermekte serbesttir.

 

https://www.ilan.gov.tr/ilan/892599/emlak/arsa/kirsehirde-arsa-hizmet-binasi-lojman-ve-kantar-tesisi-satisa-sunuldu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Açık hava sinema günleri başlıyor
Açık hava sinema günleri başlıyor
Grekoromen güreşçiler 7 madalya ile dönüyor
Grekoromen güreşçiler 7 madalya ile dönüyor