Kılıç’tan TEKNOFEST’e tam destek

Kılıç'tan TEKNOFEST’e tam destek

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 2022 yılı içerisinde Samsun'da yapılacak olan dünyanın en büyük havacılık festivallerinden olan TEKNOFEST için proje üreten gençlere tam destek veriyor.

22 Ocak 2022 - 11:37

 

TEKNOFEST 2022 için gençlere tam destek sözü veren Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, terme Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençli ve Spor Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde gelen ilk proje için Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Uğur Uyar ve TEKNOFEST proje takımıyla bir araya gelerek, projelerini dinledi.

YETER Kİ GENÇLERİMİZ ÜRETSİN
Festivale en güzel en iyi şekilde ev sahipliği yapmak için her türlü hazırlığa tüm Samsun'da olduğu gibi Terme olarak çalışmalara hız verdiklerini ifade eden Başkan Kılıç, "Öğrencilerimizin hazırladığı projelerle TEKNOFEST’te Terme'yi en iyi şekilde temsil ederek, örnek çalışmalara imza atacağına gönülden inanıyorum. Tüm imkanlarımızla onların yanındayız. Bu festivali bir adım öteye taşıyabilmek ve örnek projelere imza atmak için elimizden ne gelirse yapacağız. Öğrencilerimizin üreteceği tüm projeleri önemsiyoruz. Hem eğitimcilerimize hem de gençlerimize projeleri için yanlarındayız. Yeter ki onlar üretsin" dedi.

Resul BEŞİKÇİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Szumski Samsunspor’da
Szumski Samsunspor’da
‘Tam kadro Bolu’ya gitmek istiyoruz’
‘Tam kadro Bolu’ya gitmek istiyoruz’