İŞKENCEYE MOLA


Ümraniyespor karşısına Giresun maçı kadrosundan Hasan’ın cezası sebebi ile bir tek Ercan değişikliği ile başlayan İpekoğlu, maçta nasıl bir oyun oynayacağını da belli etmiş oldu.  
Mücadeleye dayalı rakip kale ve defansı arasında boşluk yarattırıp kontralarla kaleye gitmek. Ve atılan iki golde bu şekilde geldi zaten.  
Ama nerden bilsin Samaras’ın sol tarafta rakip bindirmelere mukavemet göstermeyecegini, Ömer’in acemice penaltı yaptıracağını, Sifakis’in çok kötü oynayacağını, Göksu’nun yokları oynayacağını? Pekşen’in ilk goldeki katkısından başka bir şey yapmayacağını bilemedi İpekoğlu. Yoksa Chibuike ile başlamaz mıydı? Samaras aşkı zaten aşikar. 
Chibuike ve Ayite niye oyuna girdi?
Madem bi tasarrufun var 2 haftadır oynatmıyorsun. Hadi Ayite’nin mazereti var, Chibuuke inadı niye?  Attın sonuçta oyuna bu adamı. Ya ekstra yapacak oyuncumuz mu var başka söyle? Madem yapıyon Samaras’ı da kes o zaman yazık değilmi Enes İslam’a. Kazansak fena mı olurdu?  
Peki, ne kazandın? Koskoca bir hiç. 
Peki, ne kaybettin? Saymakla bitmez. 
Tabi biz sadece maç üzerinden yorum yapıyor ve ona göre eleştiri yapıyoruz. İşin başı hataların en büyükleri ve en önemlileri ve bu zincirleme gelen tüm bunlara sebep olan sezon başı planlaması. Gerçi bir planlamada yoktu ya, varsa da sekteye uğradı. 
Sonra gelişi güzel bi planlamayla bu günleri bize gösteren sayın yönetim. Hatalar sizlerin. Futbol şehri diye tüm Türkiye'ye örnek olan bu şehri acemice hatalarla rezil ettiniz. 
Güvensizlikten tut da acıtasyona kadar her kesimin dilindesiniz. 
Perşembe günü seçim var inşallah işi bilen insanlar gelir de şehrimizi ayağa kaldırır ve bu kötü imajı kaldırırız. 
Biz de istemiyoruz her hafta yönetimi buraya yazmayı eleştirmeyi.