MHP’den Bafra’da anlamlı etkinlik
Reklam
  • Reklam

MHP’den Bafra’da anlamlı etkinlik

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bafra İlçe Başkanlığı tarafından Tepecik Mahallesi’nde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi

18 Ekim 2020 - 15:06


 

MHP Bafra İlçe Başkanlığı, Orman İşletmesine ait Tepecik Mahallesi'nde fidan dikimi amacıyla etkinliği düzenlendi. İlçe Başkanı Turna, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bazı kesimler tarafından çıkartılan yangınlar neticesinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında yakılan ormanların yerine yeni fidanlar dikerek oradan yeniden bir ağaçlandırma yaparak orman oluşturmak olduğunu belirtti.

 

‘MÜCADELEMİZ SÜRECEK’

Teröristlerin kendilerini ‘ateşin çocukları’ olarak beyan ettiklerini, kendilerinin de ‘Hilalin çocukları’ olarak yıllarca onların karşısında yer aldığını anlatan Turna, "Çok mücadele ettik. 12 Eylül'de Amerika'nın gayrimeşru çocukları kazanmıştı. 15 Temmuz'da Hilalin çocukları onlara gereken dersi verdi. Yine ayakta durarak onlara karşı mücadelemizi devam ettireceğiz" diye konuştu.

 

‘ÖRNEK ÇALIŞMA OLACAK’

Turna, orman yangınlarına karşı ağaç dikerek mücadele ettiklerini vurgulayarak, "Bilge Kaan’dan başlayan, Mustafa Kemal Atatürk’e kadar efsane liderimiz Alparslan Türkeş ve Devlet Beyi, Türk büyüklerinin ve Bafra’da ki ülkücü şehitlerimizin isimlerini her bir fidana vererek onları da bir nevi yaşatmak istiyoruz. Bu bir örnek çalışma olacak. Genel merkezimiz bu çalışmayı yaptı, biz de onlara destek veriyoruz. Fidanların dikimi yapıldıktan sonra zaman zaman bakımları da yapılacaktır. Bafra Orman İşletme Müdürü Ercüment Sarıca’ya, Kaymakam Cevdet Ertürkmen'e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Ebubekir YILMAZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sıra Erhan Kartal’da
Sıra Erhan Kartal’da
İyi haber
İyi haber