Milletvekili Köktaş vatandaşla tartıştı
Reklam

Milletvekili Köktaş vatandaşla tartıştı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun’un Çarşamba ilçesi Eğercili Mahallesi’nde yapılması planlanan ve kurulum aşaması devam eden biyokütle enerji santraliyle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden Çarşambalı bir vatandaşla tartıştı

07 Kasım 2019 - 10:05

Samsun’un Çarşamba ilçesi Eğercili Mahallesi’nde yapılması planlanan ve kurulum aşaması devam eden biyokütle enerji santraliyle ilgili tartışmalar devam ediyor. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Eğercili Mahallesi Muhtarı Mehmet Kalebay ve beraberindeki birkaç vatandaşı Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın da katıldığı bir kahvehane toplantısında santralle ilgili yapacakları bir şeyin olmadığını belirterek ikna etmeye çalışmasını hatırlatarak eleştiren Çarşambalı bir genç ile sosyal medyada tartıştı. Köktaş, Terme’ye kurulması planlanan santral ile ilgili dönemin belediye başkanı Şenol Kul’u örnek göstererek, kendisini de bu denli bir mücadeleye davet eden gence şok yanıtlar verdi.

GENÇTEN KÖKTAŞ’A SERT ELEŞTİRİ

Santralle ilgili AK Parti Milletvekili Köktaş’ın tavırlarını sert bir dille eleştiren Çarşambalı genç, kendisine hitaben, “Şenol Kul kadar olamıyorsunuz hiçbiriniz. Adam görevden alınacağını bile bile mücadele verdi, yaptırmadı. Siz de gidiyorsunuz muhtarın beynini yıkamaya çalışıyorsunuz. Bu millet yemez yemez, senin mecliste fındık için kaldırdığın eli de unutmadık. Bunu olmayan beyninize sokun. Çarşamba bunu istemiyor. Rüşvet diyorsun ya hani, parayla kimseyi susturamazlar. O adamlarda Allah korkusu var. Bizim mücadelemiz sürecek unutmayın” açıklamasını yaptı.

KÖKTAŞ: SEN BENİ BABANA SOR

Sosyal medya hesabından Çarşambalı gence cevap veren Milletvekili Fuat Köktaş, gencin adı ve soyadını yazarak “Senin yaşın küçük. Senin yaşın çok küçük, beni abi, amca, babalarına sor. Şenol Kul ile beni sınamayın. Şenol Kul da siz de altında ezilirsiniz” diye yanıt verdi.

‘SENİN NE OLDUĞUNU İYİ BİLİYOR’

Genç ise Milletvekili Köktaş’a, “Fuat Köktaş yaşım küçüktür doğrudur. Haklısın ama biz de biliyoruz neyin ne olduğunu. Benim amcalarım, abilerim, babam da senin ne olduğunu iyi biliyormuş. Şenol Kul’a kurban olun. Siz hiç biriniz tırnağı olamazsınız. Ezilme konusuna gelince de, elinden geleni ardına koyma. Sen de bilirsin Çarşambalılar’ı hem de gayet iyi sayın vekilim” diyerek karşı cevap verdi. Milletvekili Köktaş’ın Çarşambalı genç ile tartışması, sosyal medyada büyük tepki aldı. Vatandaşlar, Milletvekili Köktaş’ı seviyesizlikle itham etti.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAL’da 4 takım olacak
BAL’da 4 takım olacak
TFF 3. LİG’DE MÜCADELE EDECEK OLAN ÇARŞAMBASPOR’DAN MESAJ VAR…
TFF 3. LİG’DE MÜCADELE EDECEK OLAN ÇARŞAMBASPOR’DAN MESAJ...