Reklam
  • Reklam
Milletvekili Yılmaz, ’Milletimize olan inancımız bizi güçlü...
Reklam

Milletvekili Yılmaz, 'Milletimize olan inancımız bizi güçlü kılıyor' 

 AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Eski Türkiye'den yeni Türkiye'ye geçişte , milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı." dedi.

10 Ağustos 2018 - 09:35

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Türkiye'de yeni bir güçlü dönemin başlaması için yapılan her çalışmanın arkasında millete olan büyük güven ve inancın olduğu söyledi.

Meclisin tatile girmesinin ardından seçim bölgesi Samsun'da çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Mecidiye Çarşısı'nda esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşların hal  hatırını soran Yılmaz,işyerlerine uğrayarak çaylarını içti,  sorunlarını dinledi.
Programında açıklamalarda bulunan milletvekili Yılmaz, kıskaca alınmaya çalışılan, tüm kazanımlarını geride bırakması istenen Türkiye'nin büyük bir mücadele verdiğine dikkat çekti.

'KAZANIMLARI ORTADAN KALDIRMAK İSTİYORLAR'

"Refah dolu günlerin gelmesi için herkesin el ele vermesi gerekli" diyen Yılmaz, "Bizler büyük güçlü Türkiye hedeflerini ortaya koydukça birileri var gücüyle üzerimize geliyor.  Ekonomimizi sarsmaya çalışıyorlar, halkta soru işaretleri oluşturarak iktidarı daha doğrusu ortaya konulan hedefleri kazanımları bitirmek istiyorlar.  Biz bir olduğumuz sürece bunu kesinlikle başaramayacaklar." diye konuştu.

'BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN NEYE İHTİYACI OLDUĞUDUR'

Özellikle son 5 yıl içerisinde büyük saldırıların gerçekleştiğini hatırlatan Yılmaz,"Bizim için önemli olan ülkemizin ve milletimizin neye ihtiyacı olduğudur. Bu çizginin dışına hiç çıkmadık çıkmayacağız, önceliklerimiz belli. Siyasi, ekonomik özgürlün, güvenliğin sağlanması için halkımızın desteğiyle büyük mücadeleler verildi.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadroları bu yükü üstlendi. Çünkü halkımızın büyük güveni vardı. Allah'a şükürler olsun ki, büyük mesafeler alındı eski Türkiye kabuğunu kırdı. Şimdi tüm bu kazanımları saldırılara rağmen korumak, geleceğe taşımak  zorundayız. Bu mücadelede kazanan Türkiye olacak. Hep milletimize olan inancımız bizi güçlü kıldı, kılmaya da devam edecek." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendisi beklenirken cenazesi geldi
Kendisi beklenirken cenazesi geldi
Hedef kalan tüm  maçları kazanmak
Hedef kalan tüm maçları kazanmak