Muhtarlar yeni başkanını seçti
Reklam
  • Reklam

Muhtarlar yeni başkanını seçti

Samsun Alaçam Muhtarlar Derneği olağan genel kurulunda yapılan seçimlerde, Hüseyin Sönmez derneğin yeni başkanı seçildi

18 Eylül 2021 - 16:43

 

 

Alaçam Muhtarlar Derneği olağan genel kurul toplantısı yapılırken, iki adayın yarıştığı seçimler de ipi göğüsleyen Alaçam Muhtarlar Derneği yeni Başkanı Hüseyin Sönmez oldu. Alaçam Muhtarlar Derneği’nin olağan genel kurul toplantısı, Ziraat Odası toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya, CHP İlçe Başkanı Fuat Cansaz, İYİ Parti İlçe Başkanı Dursun Ayvaz, DEVA Partisi İlçe Başkanı Serkan Dağlı, Belediye Meclis Üyeleri ve Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Genel kurulda Divan Başkanlığı’na Esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Vedat Özyılmaz kabul edildi. Toplantıda, Alaçam Muhtarlar Derneği olağan genel kuruluna aday iki muhtar ayrı ayrı konuşma yaparak katılımcılara ve Muhtar arkadaşlara teşekkür ettiler.

 

SÖNMEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

Derneğin gelir-gider hesaplarının okunması ve ibrazı ile diğer gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlanmasının ardından seçime geçildi. Yapılan seçimde iki adayın başkanlık için yarıştığı ve yapılan oylama sonrası üye sayısı 65 olan ve Alaçam Muhtarlar Derneğine kayıtlı 63 mahalle muhtarının tamamının katıldığı seçimlerde Doyran Mahallesi Muhtarı Hüseyin Sönmez 34 ve Yeniköy Mahallesi Muhtarı Ramazan Duman 29 oy aldı.

 

‘SEÇİMDE KAYBEDEN YOK’

Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı seçilen Hüseyin Sönmez, “Yapmış olduğumuz seçimde kaybeden yok hep birlikte bu derneğimizi yürüteceğiz. Bu güne kadar getirilen derneğimizi bundan sonra ise hep birlikte daha ileriye taşıyacağız” diye konuştu. Muhtarlar Derneği seçimi sonrası yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Başkan Hüseyin Sönmez, Üyeler, Satılmış Asan, Mustafa Anakök, Arif Anarat, Mustafa Kartal, Kurtça Yiğit ve Süleyman Sevinç.

 

Ebubekir YILMAZ

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Havza Belediyesi’nden örnek sözleşme
Havza Belediyesi’nden örnek sözleşme
Kadınlar 4 kat daha yatkın
Kadınlar 4 kat daha yatkın