OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL RÜZGARI!
Reklam
  • Reklam

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL RÜZGARI!

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’ın yaptığı açıklamanın ardından Samsunspor Kulübü Derneği’nin nasıl bir yol haritası izleyeceği merakla bekleniyor. Dernek Başkanı İsmail Uyanık ve yönetiminin olağanüstü genel kurul kararı alabileceği öne sürüldü

27 Kasım 2019 - 10:11

‘SAHİPSİZ BIRAKACAK DEĞİLİZ’

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, önceki gün birçok konuya değindiği çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Bu konulardan biri ise Samsunspor Kulübü Derneği olmuştu. Dernek ile Samsunspor A.Ş.’nin beraber çalışmak zorunda olduğunun altını çizen Yüksel Yıldırım, “Arasında organik bir bağ var. Derneğin yaptırıcı rolleri var. Biz de dernekle beraber çalışmak zorundayız. Bu tesisleri kullanabilmek için derneğe her ay kira veriyoruz. Şu an dernek yönetimi, A.Ş. ile henüz bir iletişime geçmiş durumda değil. Derneğin başkanı İsmail Uyanık’tır. Bizimle çalışmak zorunda olması gerekiyor. Bu çalışma ileriki günlerde nasıl olacak bilmiyoruz. Oradan da istifa ederse, biz Samsunspor derneğini sahipsiz bırakacak halimiz yok. El ele çalışmak gerektiği için o derneğe gerekiyorsa bizim desteğimizle yeni bir yönetim seçilir” demişti.

TESİSLERDE TOPLANTI YAPILDI

Yıldırım, “Yine Samsun’un içinden pırıl pırıl insanlar gelir. Hem derneği yönetirler hem de futbol A.Ş. ile bir çalışma yapar. Sonuçta kazanan büyük Samsunspor taraftarı olur, Samsunspor olur. Bu iki kurumun et ve tırnak gibi birbirinden ayrılmaması gerekiyor” ifadelerini kullanmıştı. Başkan Yıldırım’ın yaptığı açıklamanın ardından önceki akşam Nuri Asan Tesisleri’nde Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu toplantı yaptı. Yapılan toplantının ardından Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı İsmail Uyanık’ın dün İstanbul’a gittiği öğrenildi. Bundan sonraki süreçte yaşanacak olan gelişmeler merakla bekleniyor. Ayrıca dün Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Raci Kosif’in istifa ettiğini açıklamasının ardından dernek yönetimin her an olağanüstü genel kurul kararı alabileceği önü sürüldü. 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sınava girecek öğrencilere ulaşım ücretsiz
Sınava girecek öğrencilere ulaşım ücretsiz
DEAŞ operasyonunda Irak uyruklu 5 şüpheli yakalandı
DEAŞ operasyonunda Irak uyruklu 5 şüpheli yakalandı