OMÜ mülakatsız ve sınavsız 71 işçi alıyor
Reklam

OMÜ mülakatsız ve sınavsız 71 işçi alıyor

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne 56 hasta bakıcı, 5 temizlik görevlisi ve 10 güvenlik görevlisi alınacak. İŞKUR üzerinden alınan başvurular sonrası, şartları tutanlar arasında noter huzurunda çekiliş yapılacak. Alımlarda mülakat ve sınav olmayacak

03 Temmuz 2020 - 11:19

Samsun’da, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü, üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne (Üniversite Hastanesi) bağlı Samsun ili ve ilçelerindeki birimlerde çalıştırılmak üzere Sürekli İşçi Alım İlanı’na çıktı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ve ilçe müdürlükleri üzerinden alınan başvurular bugün sona ererken, sürekli işçi statüsü ile kadrolu personel olarak işe alınacak kişiler önümüzdeki günlerde belli olacak.

NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİLECEK

Diğer yandan başvuru sayısı alım yapılacak kişi sayısından fazla olması durumunda noter huzurunda yapılacak kura ile alım yapılacak. İlana göre, OMÜ’de 56 hasta bakıcı, 5 temizlik görevlisi, 10 güvenlik görevlisi alınacak.

SAMSUN İKAMETİNE ÖNCELİK VERİLDİ

29 Haziran 2020 tarihinde açılan ve bugün itibariyle sona eren ilanda, ilan tarihi itibarıyla Samsun’da ikamet ediyor olma şartı ve bazı diğer özel şartlar da getirildi. Diğer yandan alımlarda şartları tutanlar arasında hiç bir şekilde mülakat ya da sınav yapılmayacağı, noter huzurunda kura çekişi yapılacağı kaydedildi. 

KURA TARİHİ OMÜ’DEN DUYURULACAK

‘Hasta bakımı ve temizliği görevlisi’, ‘Koruma ve güvenlik hizmetleri’, ‘Temizlik hizmetleri’ hizmetlerinde çalıştırılmak üzere işe alınacak kişilerle ilgili kura tarihi, yeri ve sonuçları; www.omu.edu.tr internet adresinden ayrıca duyurulacak. 

KURA ÇEKİLİŞİNDE SOSYAL MESAFE KURALI

Gerçekleştirilecek 3’üncü noter kura çekilişi ise www.omu.edu.tr internet adresinden canlı olarak yayınlanacak. Kuraya katılmak isteyen adaylara, korona virüsü salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uymaları şartıyla izin verilecek.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kan bağışına destek çağrısı
Kan bağışına destek çağrısı
Çocuğunuz okula başlamak için hazır mı?
Çocuğunuz okula başlamak için hazır mı?