ÖNCE AMELİYAT SONRA KONGRE

ÖNCE AMELİYAT SONRA KONGRE

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın, Haziran ayı başında ameliyat olması gerektiği öğrenildi. Ligden dolayı, ameliyatını erteleyen Uyanık, tedavisinin tamamlanmasının ardından Haziran ayının sonunda yapılacak olan kongreye hazırlanacak

20 Mayıs 2019 - 11:44

SEVİNDİREN KARAR ÇIKMIŞTI

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ile Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve Samsunspor A.Ş. ortağı Yüksel Yıldırım ile önceki gün İstanbul’da yaptığı toplantıdan sevindiren karar çıkmıştı. Uyanık’ın, toplantıdan önce yaptığı basın toplantısında bırakma sinyali vermesi kırmızı-beyazlı ekibin taraftarını üzse de toplantıda alınan birlikte devam kararı büyük bir sevinçle karşılanmıştı. Uyanık’ın yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam etmesi bekleniyor.

AMELİYAT OLMASI GEREKİYOR

Fakat sezon içinde hastalığından dolayı tedavi gören ve ameliyat olması gereken Başkan Uyanık, yoğun stres altında geçen maçlardan dolayı bunu ertelemişti. Uyanık’ın, Haziran ayına başında mutlaka ameliyat olması gerektiğini belirtildi. İstanbul’da ameliyata girecek olan Başkan Uyanık, operasyonun ardından ise 29 Haziran’da yapılacak olan kongre için hazırlıklarını başlayacak. Bu hafta içinde ise Samsun’a gelerek ameliyat öncesinde tekrar basın toplantısı yapacağı öğrenildi. 

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
Tahmini rekolte 25 bin ton
Tahmini rekolte 25 bin ton