PEHLİVANOĞLU’NDAN TED’DE ÖNEMLİ MESAJLAR

PEHLİVANOĞLU’NDAN TED’DE ÖNEMLİ MESAJLAR

TED Samsun Koleji’ne gelerek yöneticilerle buluşan Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, 8,10 ve 12. sınıf öğrencileri ile biraraya geldi. Genel Başkan Pehlivanoğlu, önemli mesajlar verdi

07 Aralık 2019 - 12:01

Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, TED Samsun Koleji Kurucu Temsilcisi Burcu Tekneci ve TED Okulları Yatırımlar Sorumlusu Ferhat Gündoğdu ile TED Samsun Koleji’ni ziyaret etti. Okul idaresi, öğretmenler ve Okul Aile Birliği ile yaptığı toplantıların ardından 8,10 ve 12. sınıf öğrencileri ile buluşan TED Genel Başkanı oldukça önemli mesajlar verdi.

EĞİTİME BENZERSİZ KATKI
Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, vizyonu ve misyonunu hususiyetle vurgularken, derneğin Türkiye'deki benzersiz burs sistemi ve eğitime yaptığı katkılarından söz etti. Diğer yandan Genel Başkan Pehlivanoğlu, ‘10 bin Genç Meşale’ vurgusu yaparak, bu çalışmalarını kararlılıklar sürdüreceklerini vurguladı.

VALİ KAYMAK’A ZİYARET
Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, TED Samsun Koleji’ndeki programının ardından beraberindeki heyetle Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Pehlivanoğlu, Vali Kaymak’a derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kaymak, Pehlivanoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 YARDIM PARALARI İKAMETLERE GÖTÜRÜLÜYOR
 YARDIM PARALARI İKAMETLERE GÖTÜRÜLÜYOR
Samsun çağrılara uyuyor
Samsun çağrılara uyuyor