‘SADECE NAZAKET ZİYARETİ’
Reklam

‘SADECE NAZAKET ZİYARETİ’

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık’ın kendisini ziyaret etmesinin ardından çıkan söylentilerin kulübe zarar verecek boyuta geldiğini söyleyen Galip Öztürk, “Sadece bir nezaket ziyaretidir. Bundan farklı bir anlam çıkarılması ancak art niyetle ifade edilebilir” dedi

21 Kasım 2019 - 11:03

Samsun Kulübü Başkanı İsmail Uyanık’ın, Galip Öztürk’ü ziyaret etmesiyle ilgili birçok söylenti ortaya atılmıştı. Öztürk, ziyaretle ilgili yazılı açıklama yaptı. Galip Öztürk, “Bilindiği gibi dün, Samsunspor kulübünün bugüne kadar yaşadığı pek çok başarıda imzası bulunan değerli dostum İsmail Uyanık, şahsıma bir nezaket ziyaretinde bulunmuştur. Bu ziyaretin fotoğrafları sosyal medyada yer alınca, ne yazık ki kamuoyumuzda bir takım olumsuz algı ve yargılar oluşmuş, bu tartışmalar kulübümüze zarar verecek boyutlara ulaşmıştır. Şu çok iyi bilinmelidir ki; bu ziyaret yukarıda ifade ettiğim gibi sadece bir nezaket ziyaretidir. Bundan farklı bir anlam çıkarılması ancak art niyetle ifade edilebilir. Hem Sayın Uyanık, hem de bugün kulübün başkanlığını üstlenen Sayın Yüksel Yıldırım, tamamen salih niyetlerle, kulübümüzü hak ettiği noktaya yeniden taşımak için birlikte yola çıkmışlardır” dedi.

‘BİR KOLTUĞA İKİ KARPUZ SIĞMADI’

Öztürk, “Fakat eskilerin deyimiyle ‘Bir koltuğa iki karpuz sığdırmak’ kolay değildir. Hele, ‘davul sende tokmak bende’ anlayışıyla kulüp yönetmek mümkün olamayacağı için bu birliktelik sonlanmıştır. Ben, İsmail Uyanık döneminde olduğu gibi, doğru işler yapıldığı müddetçe Sayın Yıldırım yönetimini de maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğim. Ortaya atılan asılsız dedikodulara prim verilmemesini ve şampiyonluk yolunda bugünkü yönetimin etrafında kenetlenilmesini, bizlere inanan Samsunspor taraflarından ve hemşehrilerimden istirham ediyor, şanlı Samsunsporumuza önümüzdeki dönemde üstün başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Mustafa ATASEVEN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terme'de sıkı korona tedbiri
Terme'de sıkı korona tedbiri
Çarşambaspor’dan stopere takviye
Çarşambaspor’dan stopere takviye