Sağlık çalışanlarının hakkı asla ödenmez

Sağlık çalışanlarının hakkı asla ödenmez

Anadolu Eğitim Sendikası Samsun İl Başkanı Bahtiyar, her gün saat 21.00'de balkonlara çıkarak sağlık çalışanlarının alkışla desteklenmesi etkinliğine herkesin destek vermesi gerektiğini belirterek, "Sağlık çalışanlarımızın hakkı ödenmez” dedi

22 Mart 2020 - 18:56

Anadolu Eğitim Sendikası Samsun İl Başkanı Murat Bahtiyar, Türkiye'nin ölümcül korona virüsüne yönelik adeta seferberlik başlattığına vurgu yaptı. Yazılı açıklamasında sağlık çalışanlarına teşekkür eden Bahtiyar, "Son günlerde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili etkili olan korona virüs salgını nedeniyle insanlar en güvenli yerlere, evlerine çekildiler. Bu büyük salgın herkesi bu kadar etkilemişken, korkusuzca büyük bir özveriyle çalışan insanlarımız var” dedi. 

DESTEK ETKİNLİĞİNE DAVET

Bahtiyar, "Bizler güven içerisinde evlerimizde beklerken; ailesini, çoluk çocuğunu evde bırakıp, tam da enfeksiyonun kol gezdiği yerlerde, canla başla, büyük bir özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz. Her akşam onları sadece bir dakika alkışlayarak emeklerinin karşılığını veremeyeceğimizin farkındayız, bizler onları her an minnet duygularıyla, yürekten alkışlıyoruz. İyi ki varsınız. Herkesi saat 21.00'de sağlık çalışanlarına destek vermek için alkışlama etkinliğine davet ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Sürece göre hazırlıkları yapacağız’
‘Sürece göre hazırlıkları yapacağız’
TOPLANMA İPTAL
TOPLANMA İPTAL