‘SAHTEKAR SAMSUNLU İSTEMİYORUZ’
Reklam
  • Reklam

‘SAHTEKAR SAMSUNLU İSTEMİYORUZ’

Yılport Samsunspor için çalıştıklarını ve başarılı olduklarını söyleyen Başkan Yüksel Yıldırım, “İnsanlar arkamızdan işler çeviriyorlar. Gerçekten üzülüyorum. Sahtekar Samsunlu istemiyoruz. Biz gerçek Samsunlular istiyoruz” dedi

24 Haziran 2020 - 10:21

‘BİZ KÖTÜLÜK MÜ YAPTIK?’

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, üzüldüğü bir nokta olduğu söyledi. Kırmızı-beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, “Üzüldüğüm bir nokta var. Kraldan çok kralcılık yapanlar vardı. Geçen sene ben, İsmail Uyanık ile Samsunspor'da beraberken Samsunsporlu eski oyuncular kendilerini imparator, kral yapanlar oldu. Bu sene Samsunspor şampiyon oldu, bir kere olsun takımlarını tebrik eden ve destekleyici hiçbir paylaşımları olmadı. Biz Manisa FK'yı yendik 3-1, kalkıp da bir kutlama mesajı yollamadılar. Neden bu sessizlikleri. Biz kötülük mü yaptık. Hani Samsunsporluydular” dedi. 

‘ARKAMIZDAN İŞ ÇEVİRİYORLAR’

Başarılı olduklarını ifade eden Başkan Yıldırım, “Takımın başına teknik direktör olarak Ertuğrul Sağlam gelmiş, bizler Samsunspor için çalışıyoruz. İnsanlar arkamızdan işler çeviriyorlar. Gerçekten üzülüyorum. Sahtekar Samsunlu istemiyoruz. Biz gerçek Samsunlular istiyoruz. Stada gelip cebinden para verip, 90 dakika takımları için bağırıp sesi kısılan, evine yenildiğimizde mutsuz, yendiğimiz de mutlu dönen insanlarla beraber olmak istiyoruz. Mutluluğu bunlarla bulacağız. Diğerleriyle değil” şeklinde konuştu.

‘TEBRİK ETMEDİLER’

Diğerlerinin rant ve çıkarları peşinde koştuklarını öne süren Başkanı Yıldırım, “Ne zaman besleme damarları kesildi, adamlar Samsunsporluluğu bıraktı. Samsunsporluluk böyle mi oluyor. Geçmişte Samsunspor'a hizmet etmiş bir sürü insanlar var.  Birçoğu olumlu şeyler söylüyor.  Ama bazıları böyle üst akılım diyordu, böyle Samsunsporluyuz, şöyle Samsunsporluyuz diyorlardı ne oldu? Ertuğrul hocayı kimse tebrik etmedi. 6 puan geriden gelip 10 puan öne geçtiler. Helal olsan hocamıza, bravo işte Samsunsporlu, bu gerçek Samsunsporlu demediler. Yüksel Yıldırım, senden böyle bir başarı beklemiyorduk ama yaptın, bizleri mutlu ettin teşekkür ederiz başkanım demiyorlar” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEDAŞ’tan 320 milyonluk yatırım hedefi
YEDAŞ’tan 320 milyonluk yatırım hedefi
Kadın cinayetlerine fidan bağışlı tepki
Kadın cinayetlerine fidan bağışlı tepki