SAKARYA İLKOKULU SAMSUNSPORLU
Reklam
  • Reklam

SAKARYA İLKOKULU SAMSUNSPORLU

İlkadım Sakarya İlkokulu’nda Samsunspor rüzgarı esti. Farkındalık projesi kapsamında kendi harçlıkları ile aldıkları Samsunspor formaları giyerek okulda gezen 3-E ve 3-D sınıfı öğrencileri, kırmızı-beyazlı kulübün yöneticileri ve futbolcuları ile buluştu

27 Şubat 2019 - 12:47 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 12:41

İlkadım Sakarya İlkokulu’nda 3-D ve sınıfı öğrencileri ile sınıf öğretmenleri Afife Boyar ve Derya Sağlam’ın oluşturduğu, Okul Müdürü Mehmet Saka’nın destek verdiği ‘Değişim Bir Adımla Başlar’ projesi kapsamında, Yılport Samsunspor Başkan Yardımcısı Emin Kar, Basın Sözcüsü Suat Çakır ve futbolcular Enes İslam İlkin ile Nurullah Sağlam öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği futbolcular, imza dağıttı. Programda dikkat çeken konu ise öğrencilerin kendi harçlıklarını biriktirerek Samsunspor formaları almaları oldu.

Okul Müdürü Mehmet Saka, “Bu projenin konusu öğrencileri gerçek hayatta toplumsal, evrensel ve ahlaki değerlerle donatılmış bu değerleri yaşam biçimi haline getirmiş bireyler olarak hazırlamaktır. 3-D  ve 3-E sınıfı öğrencileri ile başlayıp tüm öğrencilere olumlu davranış kalıpları kazandırmak dostluğun, kardeşliğin bir arada olduğu bir atmosfer yaratmaktır. Bu sayede toplumumuz kırıcı, söz tutum ve davranışlardan arınmış olurlar” dedi.

Programa katılan Yılport Samsunsporlu yöneticiler ve futbolculara teşekkür eden Müdür Saka, “Samsunspor’un her zaman maddi ve manevi olarak yanındayız. Şu anda çok iyi bir şekilde gidiyorlar. İnşallah nazar değmez ve yürekten bağlı olduğumuz kırmızı-beyazlı renkleri en kısa sürede Süper Lig’de görürüz” diye konuştu. Basın Sözcüsü Suat Çakır program için okul idaresi ve öğretmenler Afife Boyar ile Derya Sağlam’a teşekkür ederek, önümüzdeki hafta içinde oynanacak olan Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçına öğretmenleri ve öğrencileri davet etti.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAMDOB’tan açık hava konseri 
SAMDOB’tan açık hava konseri 
Huzurlu tatilin adresi Samsun Karavan Parkı
Huzurlu tatilin adresi Samsun Karavan Parkı