Samsun Emniyeti canla başla hizmet veriyor
Reklam
Reklam
  • Reklam

Samsun Emniyeti canla başla hizmet veriyor

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’ın girişimleriyle Atakum ilçesindeki Denizevleri Polis Merkezi yenilendi. İl Müdürü Urhal, kentte standardı yüksek polis merkezlerinde canla başla hizmet verdiklerini söyledi

02 Mart 2021 - 10:53

 

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Gazete Gerçek Başyazarı Nusret Sağlam’ın standardının yükseltilmesi noktasını gündeme getirdiği Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Denizevleri Polis Merkezi için yüksek duyarlılık göstererek harekete geçti. İl Müdürü Urhal, yaptığı girişimler sonucu polis merkezinin standardının yükseltilerek yenilenmesini sağladı. 

MERKEZLERDE YÜKSEK STANDARTTA HİZMET
İl Müdürü Urhal ve Nusret Sağlam dün iç ve dışında yenilemeler yapılan Denizevleri Polis Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Ziyarette yapılan sohbette İl Müdürü Urhal, Samsun için canla başla çalıştıklarını ifade ederek, kentteki diğer polis merkezlerinin de standartlarının yüksek hizmet verdiğinin altını çizdi. İl Müdürü Urhal, diğer yandan eski Sanayi Sitesi sınırları içerisinde hizmet veren Canik Polis Merkezi’nin de yenilenmesi adına yine Canik ilçesinde sınırları içerisinde temel atıldığını söyledi. İl Müdürü Urhal, yazdığı köşe yazısından dolayı Sağlam’a teşekkür ederken, Sağlam’da gösterdiği duyarlılık ve hassasiyet adına İl Müdürü Urhal’a teşekkür etti. Ziyarette İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muhammet Arıkan Yücedağ ve Atakum İlçe Emniyet Müdürü Hanefi Kabaoğlu de hazır bulundu. Polis merkezini gezen İl Müdürü Urhal ve Sağlam, görev yapan polis memurlarına görevlerinde başarı diledi.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Program değişti
Program değişti
Samsunspor evinde kral
Samsunspor evinde kral