‘Samsun için gece gündüz demiyoruz’

‘Samsun için gece gündüz demiyoruz’

Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve AK Parti milletvekilleriyle beraber Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun için gece-gündüz demeden çalıştıklarını söyledi

01 Aralık 2021 - 09:26

 

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, beraberindeki AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ve Fuat Köktaş ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette kentte hayata geçirilen ve yapılması plan projeler masaya yatırıldı. 

‘SAMSUN İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Ziyaretle ilgili konuşan Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Güzel şehrimiz Samsun için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm kadrolarımızla beraber, ortak akıl çerçevesinde hareket ediyoruz. Bu bağlamda sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek, kentimizle ilgili planlanan ve hali hazırda yürütülen çalışmaları görüşme fırsatımız oldu. Samsun için istişarelerimiz, koordinasyon içerisinde devam ediyor. Sayın bakanımıza, valimize ve milletvekillerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘İktidar yürüyüşünü Samsun’dan başlattık’
‘İktidar yürüyüşünü Samsun’dan başlattık’
İstiklalspor’da 19 Mayıs coşkusu
İstiklalspor’da 19 Mayıs coşkusu