SAMSUN’UN ALTIN KIZLARI

SAMSUN’UN ALTIN KIZLARI

AC Kadınlar Cimnastlig 1. Lig 2. hafta yarışmasında takım halinde Türkiye Şampiyonu olan Samsun Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları ve Antrenörü Bünyamin Arı, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu ziyaret ettiler

27 Ekim 2019 - 19:26

TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDULAR

Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun 2019 faaliyet takviminde yer alan,  AC Kadınlar Cimnastlig 1. Lig 2. hafta yarışmasında takım halinde Türkiye Şampiyonu olan Samsun Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları ve Antrenörü Bünyamin Arı, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettiler. 18-20 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen AC Kadınlar Cimnastlig 1. Lig 2. hafta yarışmasın bireysel kategoride; Ecrin Mevlüdiye Aydın Türkiye ikincisi, Nurşah Odabaş Türkiye üçüncüsü ve Türkiye sekizincisi olan İpek Elif Sarı İl Müdürü İsmail Kasapoğlu ile makamında sohbet etti.

 

MEHMETÇİĞE SELAM

Yarışmada elde ettikleri başarıyı ve heyecanı il müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu ile paylaşan minik sporcularımız, daha çok çalışarak altın madalya kazanacaklarının sözünü verdiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren il müdürümüz Kasapoğlu sporcuları tebrik ederek çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi. Ziyaret sonunda minik sporcularımız il müdürümüz İsmail Kasapoğlu ile birlikte Suriye sınırında Barış Pınarı Harekatında görev alan Mehmetçiğimize Asker selamı yolladılar.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
AK belediyeler büyük bir başarı gösterdi
MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK SORDU: 135 milyar lira nerede?
MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK SORDU: 135 milyar lira nerede?