Samsun vizyonu yüksek bir şehir

Samsun vizyonu yüksek bir şehir

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentin her alanda vizyonu yüksek, nezih ve örnek bir kent olması için gayretle çalıştıklarını söyledi

17 Ocak 2022 - 11:19

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte Piazza AVM’de açılan Hanımeli El Sanatları Sergisini ziyaret etti. Samsun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ile Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı destekleri ve Tekkeköy, Canik, İlkadım ve Atakum halk eğitim merkezleri iş birliğiyle açılan sergideki ürünleri inceleyen Başkan Demir, kadınlarla sohbet ederek bilgi aldı. 

YERİNDE İNCELEDİ
Sergi ziyaretinin ardından yapılan yatırımları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun’u her alanda geleceğe taşımak için vizyoner projelerle hizmet ettiklerini ifade etti. Kırsal altyapıda Samsun olarak önemli mesafe kat ettiklerini dile getiren Başkan Demir, özellikle kendi öz kaynaklarıyla yaptıkları yatırımların önemine vurgu yaptı.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali balbal
    4 ay önce
    Sayin baskan cok dogru bir tespitte bulunmussunuz. Evet Samsun yuksek bir vizyona ve potansiyele sahip ama sizin vizyonunuz ayni yukseklikte degil. Hatta yok. Siz bu sehre kucuk geliyorsunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GREEN GOLF & TENİS CLUP'TA ANLAMLI TURNUVA
GREEN GOLF & TENİS CLUP'TA ANLAMLI TURNUVA
Terör örgütü MLKP şüphelisi kadın yakalandı
Terör örgütü MLKP şüphelisi kadın yakalandı